- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyPohybujete se v Praze a hledáte spolehlivou notářskou kancelář?

Pohybujete se v Praze a hledáte spolehlivou notářskou kancelář?

Služby notáře potřebujeme občas téměř všichni. Ať už jde „jen“ o ověření podpisů na důležitém dokumentu, potřebujeme notářsky ověřenou kopii maturitního vysvědčení či čehokoli jiného, notář nám pomůže. Kvalitní notářská kancelář na vás čeká v Praze na adrese Písecká 2341/20, Praha 3 – Vinohrady, kde najdete Mgr. Erika Mrzenu, notáře.

Pestrá nabídka notářských služeb

Notář Praha, pan Mgr. Mrzena je připraven být vám nápomocný při převodech nemovitostí, notářských úschovách, zajištění závazků, závětech, vyděděních, fungovat jako správce dědictví. Také vám nabídce pomoc při řešení společného jmění manželů, při valných hromadách, obrátit se na něj mohou i družstva, společenství vlastníků jednotek. Na své si přijdou i ti, jež hledají služby CZECHPOINT, úschovy, nebo ostatní právní služby.

Domluvte si schůzku a vyřešte vše důležité

Pan Mgr. Erik Mrzena je k zastižení na telefonních číslech + 420 222 520 183 nebo + 420 228 227 809, ale také na e-mailové adrese info@notarmrzena.cz. Obrátit se na něj můžete s dotazy, zda vám pomůže s věcí, s níž potřebujete, můžete se dohodnout na termínu osobního setkání, stejně tak zde můžete svou schůzku zrušit, pokud např. onemocníte atd.

Úřední hodiny jsou nastaveny tak, aby si našel vhodnou hodinu každý. V pracovní dny je vám notář Praha k dispozici v úřední hodiny od 8 : 30 hod (v pondělí od 9 : 00 hod) do až 17 : 00 hod (ve středu). Provedení notářského úkonu mimo úřední hodiny je možné domluvit také osobně s notářem nebo jeho pracovníkem po předchozí domluvě. Parkovat se dá na přilehlé modré a oranžové parkovací zóně.

Podívejte se na webové stránky notarmrzena.cz, kde najdete všechny důležité informace včetně kontaktů i polohy kanceláře na mapě. Pokud byste chtěli komunikovat i za pomocí datové schránky, Mgr. Mrzena má datovou schránku 28hcaxx.

S profesionalitou Mgr. Mrzeny i jeho erudovaností budete jistě spokojeni.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek