- Komerční sdělení -finance
DomůPro ženy60 i 70 plus, ale těžko tomu uvěřit! Tyto dámy vypadají stále...

60 i 70 plus, ale těžko tomu uvěřit! Tyto dámy vypadají stále jako hollywoodské bohyně

Věk byl kdysi v Hollywoodu absolutní tabu. Ba dokonce dokázal připravit o práci a příležitosti. Ty časy však skončily a mnohé slavné dámy po šedesátce či sedmdesátce jsou dnes ikonami stylu, šarmu i krásy!

Francouzská herečka Anne Parillaud na filmovém festivalu v Cannes nalíčená produkty Dior Cosmetics.
Jejich výkvět se setkal i během uplynulých dní na Francouzské riviéře, kde v sobotu skončil slavný filmový festival. Nezaškodí však pro inspiraci připomenout si podobu těch žen, které by sice podle někdejších pravidel filmového průmyslu (a showbyznysu) měly patřit do starého železa, ale nic nemůže být dál od pravdy…

Půvab, energie, hrdé přijetí svých let a zkušeností, ale také snaha experimentovat, nebát se módních extravagancí či například hrdě předvést šedé vlasy nebo syté výrazné a dramatické líčení – atributů, které spojují uvedené hvězdy – herečky, modelky a influencerky byste našli hned několik . Za všechny však stačí asi jeden – vypadají výborně!

Julianne Moore (61)
Nejmladší z naší sestavy je hvězdou, na které věk nevidět pro její mladistvý vzhled pleti i účesu. Zrzka Julianne však nemá nic zadarmo – vidět, že jí výrazně pomohlo, že se od mládí chránila před sluncem (její pleť je velmi citlivá, takže měla k tomu i praktické důvody). Neobává se experimentovat s módou a obléká se nejen moderně, ale také originálně. Výsledek je vždy ukázkový.

Anne Parillaud (62)
Absolutní hvězda domácí francouzské scény na filmovém festivalu. Málokdo by řekl, že „brutální Nikita“ má už po šedesátce. Její vzhled, jemnost, svěžest a mladistvé vyzařování braly v Cannes dech. A právem.

Sharon Stone (64)
Její sexapel a krása byly hotovým magnetem pro svět v 90. letech, ale ani o tři dekády později se zájem o Sharon Stoneovou nemění. Důvod ani není třeba vysvětlovat – když se tato americká rodačka a někdejší hvězda Základního instinktu objeví na červeném koberci, je to vždy ukázkový zjev a dokonalé sladění večerní módy a oslnivého líčení a účesu. v Cannes byla přítomna na několika akcích a premiérách, obvykle oblečená ve značce Dolce & Gabbana.

Andie Macdowell (64)
Již několik let se řadí mezi dámy, které se hrdě hlásí k šedinám. Přestože zpočátku její rozhodnutí budilo rozruch a také rozpačité reakce, vytrvat se vyplatí. Andie, jinak tvář kosmetické značky, vypadala na červeném koberci okouzlující. I s ohledem na její věk. Vzor pro mnohé vrstevnice i starší dámy, co myslíte?

Sharon jako smaragd, brzy nahá Joan či něžná Anne: Toto je 12 nejkrásnějších rób z festivalu v Cannes!
Isabelle Huppert (69)
Pokud Anne Parillaud patří mezi nejpůvabnější francouzské hvězdy po šedesátce, pak pro Huppertovou platí, že je zaručeně největší módní ikonou. Nemá strach z žádných experimentů a potvrdila to i ve výrazné zelené róbě na tělo s legínovými kozačkami – od Huppertovy se mohou učit io tři generace mladší dámy!

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek