- Komerční sdělení -finance
DomůPro ženyDo Polska na dovolenou? Copak?

Do Polska na dovolenou? Copak?

Polsko je rozlehlá země, která má téměř 40 milionů obyvatel. Velmi populární a navštěvovaná jsou velkoměsta jako Varšava, Gdaňsk či Krakov. My se však na Polsko podíváme poněkud jinak a představíme si pár tipů na skvělou a cenově dostupnou dovolenou v Polsku.

Polské Tatry jsou zajímavým tipem na výlet v zimě i v létě. Jsou také velmi oblíbené, jako naše slovenské Tatry, jen cenově dostupnější. Nachází se na nich nejvyšší vrch polských Tater – Rysy, kde byste určitě měli vyjít na turistiku. Můžete si během procházky Tatrami zajít ik Mořskému oku, největšímu plesu Vysokých Tater. Pokud máte rádi vodní sporty, můžete zkusit splavit Dunajec na vorech a poznat goralskou kulturu. Před vycestováním zvažte cestovní online pojištění, abyste si donesli z výletu jen polské krovky a ne nehrazený úraz.

Oddech i zábava na ostrově Hel
Možná byste nevěřili, že iv Polsku se dá koupat v moři, ale během horkých letních dnů je i Baltské moře, které omývá ostrov Hel, ideální ke koupání. Pláž v těchto končinách je písečná, tedy i děti se zabaví stavěním pískových hradů. Pokud jedete na dovolenou za noční zábavou, to také nabízí ostrov Hel. Pokud si chcete užít aktivní dovolenou, můžete vyzkoušet jachting nebo windsurfing a pojistěte se před případnými úrazy přes cestovní pojištění online.

Navštivte westernové městečko Twinpigs
Populární westernové městečko Twinpigs naleznete v Polsku a cestuje se tam jen 3 hodiny autem z Bratislavy. Objevíte zde celodenní nezapomenutelnou zábavu pro vaše děti s až 36 atrakcemi a zábavním parkem. Ty si mohou zahrát na kovboje a zažít neopakovatelná dobrodružství. Nezapomeňte však na cestovní pojištění, pokud byste náhodou byli součástí pravé westernové přestřelky.

Užijte si zábavu u vody a wellness v Polsku
Nejpopulárnější termální lázně Polska s 200letou tradicí najdete jen pár kilometrů od našich hranic. Řeč je o polském městě Krynica Zdroj, které je obklopeno malebnou přírodou. Krynica Zdroj dostalo vhodný přívlastek Perla polských lázní a je známo svými 23 minerálními alkalickými prameny, které mají blahodárné účinky na lidské tělo.

Navštivte moderní aquapark Chocholowskie termy, vzdálené jen 3 km od našich hranic. Nachází se zde 30 bazénů ve 2 patrech s nádherným výhledem na Tatry. Děti si užijí zábavu na tobogánech a vy se skvěle zrelaxujete v léčivé vodě ve vířivkách a saunách. Celková rozloha vodních ploch v tomto aquaparku zaujímá 3000 m², tedy nudit se určitě nebudete.

Zastavte se i na termálním koupališti Goracy Potok, vybudovaném v japonském stylu. Kromě bazénů s léčivou termální vodu zde naleznete suché a parní sauny, nebo si odpočinete v bahenní lázni. Na své si přijdou i děti na skluzavkách, tobogánech a lanovém parku. Dovolenou v Polsku si jednoduše rezervujte přes internet online.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek