- Komerční sdělení -finance
DomůPro ženyBez čeho nedá v kuchyni ani den? Ano, představte si vévodkyni Meghan

Bez čeho nedá v kuchyni ani den? Ano, představte si vévodkyni Meghan

Někdo by možná škodolibě poznamenal, že „ona se tedy určitě v kuchyni moc neobrací“. O tom, kolik času v ní tráví vévodkyně Meghan, opravdu netušíme. K jedné vášni se však přiznala manželka prince Harryho docela sama.

Vévodkyně Meghan na archivním záběru.
V dávnějším rozhovoru dostala dvojnásobná máma otázku na to, bez čeho si neumí představit svůj život. Odpověď byla poměrně překvapivá. Šlo totiž o kuchyňský mixér, se kterým prý zachází téměř denně. Důvodem je, že Meghan Markle je vášnivá fanynka všemožných smoothie a šťáv, které jí pomáhá vytvořit právě vhodné kuchyňské náčiní.

V rozhovoru s magazínem Esquire z roku 2018 prozradila, že když se stěhovala za prací do Kanady, kuchyňský mixér (doslova multifunkční sekáček ovoce a zeleniny) byla ta nejdůležitější věc, kterou vkládala do svého automobilu jako první. Používá ho prý denně a to dokonce několikrát během dne.

Co udělá s tělem smoothie s kopřivou či jetelem? Využijte sílu divoce rostoucích bylin
Kromě příprav ranního smoothie či kaše si také připravuje pesto nebo šťávu s energetizujícím účinkem. „Je snadné spadnout do pasti odpolední únavy a sáhnout po kávě s kofeinem. Ale pokud si ještě ráno odšťavníte nějaké jablko, zelí, špenát, citrón a zázvor a přinesete si je s sebou do práce, můžete z nich upíjet celý den. Dodá vám více energie než šálek espressa,“ citoval vévodkyni Esquire.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek